Speedway ekstraliga

Aktualności

SPRZEDAŻ BILETÓW NA 66. Memoriał Alfreda Smoczyka

W piątek (30 września) na leszczyńskim stadionie odbędzie się 66. Memoriał Alfreda Smoczyka, początek zawodów zaplanowano na godzinę 18:30. W serwisie biletowym www.bilety.ksul.pl oraz Galerii Leszno można nabywać bilety na memoriałowy turniej. Poniżej prezentujemy ceny biletów.

WIĘCEJ
  • Dodano: 2016-09-27 12:00

• Autor: Redakcja

Odsłonięto tablicę ku pamięci Alfreda Smoczyka

W poniedziałek (26 września) minęła 66. rocznica śmierci Alfreda Smoczyka, w tym dniu nastąpiło odsłonięcie pamiątkowej tablicy upamiętniającej pamięć o wybitnym żużlowcu z Leszna. W uroczystości brali udział przedstawiciele miasta, rodzina oraz kibice ze Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Unia Leszno.

WIĘCEJ
  • Dodano: 2016-09-27 10:57

KONKURS! 10 podwójnych ZAPROSZEŃ na Memoriał A. Smoczyka

SPONSOR GŁÓWNY 66. Memoriału Alfreda Smoczyka przygotował dla Was 10 podwójnych zaproszeń na piątkowy turniej! Zadanie jest proste – należy odwiedzić facebooka i odpowiedzieć na pytanie wskazane w poście pytanie. Jury nagrodzi najciekawsze odpowiedzi, do dzieła! ZAPRASZAMY.

WIĘCEJ
  • Dodano: 2016-09-26 11:53

OFICJALNIE: W sezonie 2016 bez meczów barażowych

OFICJALNIE: W sezonie 2016 nie dojdą do skutku mecze barażowe. FOGO Unia Leszno zajęła VII miejsce w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi i zgodnie z regulaminem powinna zmierzyć się z drugim zespołem NICE POLSKIEJ LIGI ŻUŻLOWEJ.

WIĘCEJ
  • Dodano: 2016-09-26 10:13

Spotkanie poświęcone pamięci Alfreda Smoczyka

W poniedziałek (26 września) w Galerii Lochy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie odbędzie się spotkanie zatytułowane "ALFRED SMOCZYK - wielka legenda sportu żużlowego". W 66. rocznicę śmierci leszczyńskiego żużlowca, o historii Alfreda Smoczyka i memoriałowych turniejów opowiedzą m. in. Wiesław Dobruszek, Zdzisław Dobrucki i Stanisław Przybylski.

WIĘCEJ
  • Dodano: 2016-09-26 08:16

Zengota i Kildemand pożegnali Zetterstroema

W niedzielne popołudnie na torze w Eskilstunie odbył się pożegnalny turniej Magnusa Zetterstroema. 44-letni Szwed zdecydował się zakończyć swoją przygodę ze speedway'em. W zawodach udział wzięli Grzegorz Zengota i Peter Kildemand, którzy zdobyli po 11 punktów. Dorobek ten pozwolił Bykom na udział w biegu finałowym, w którym zwyciężył Antonio Lindbaeck.

WIĘCEJ
  • Dodano: 2016-09-25 21:46

• Autor: Tomasz Nowak

Stal Gorzów DMP 2016

Stal Gorzów pokonała w meczu finałowym zespół Get Well Toruń 51:39 (92:88) i zapewniła sobie tytuł Drużynowych Mistrzostw Polski 2016. W meczu o III miejsce drużyna Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra pokonała Betard Spartę Wrocław 49:41 (97:83). Medalistom PGE Ekstraligi 2016 gratulujemy.

WIĘCEJ
  • Dodano: 2016-09-25 21:10

Byki na podium w Rzeszowie

Dominik Kubera zwyciężył w Turnieju o Puchar Prezydenta Rzeszowa, młodzieżowiec leszczyńskiej Unii pokonał w wyścigu finałowym Wiktora Lamparta oraz klubowego kolegę Bartka Smektałę, czwarty był Hubert Czerniawski. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki z niedzielnych zawodów.

WIĘCEJ
  • Dodano: 2016-09-25 16:57

Doyle najlepszy w Grand Prix Szwecji

Jason Doyle zwyciężył w Grand Prix Szwecji, które rozegrano na torze w Sztokholmie, dzięki zwycięstwu Australijczyk objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej IMŚ. W biegu finałowym Doyle wygrał z Chrisem Holderem, Fredrikiem Lindgrenem i Matejem Zagarem. Piotr Pawlicki w szwedzkiej rundzie uplasował się na VII miejscu z dorobkiem 10 punktów, natomiast Peter Kildemand został sklasyfikowany na XI pozycji z 6 oczkami.